parallax background

تاریخچه

اینجانب بهروز یوسفیان . . .


از کودکی همزمان با تحصیل در کارخانه شیرآلات ساختمانی پدرم مشغول کار بودم و ریخته گری، ماشین سازی، قالب سازی و مسایل و مشکلات مربوط به ایمنی و بهداشت محیط کار و غیره را  به خوبی آموخته و تجربه گران بهایی را کسب نمودم.

در سال 1358 کارخانه شیرالات تهران آبریز را تاسیس و در مدت کوتاهی نشان استاندارد ایران را  اخذ نمودم و با شرکت و حضور در نمایشگاه های بین المللی کشورهای مختلف صادرات محصولات خود را آغاز کردم و مهندسین و مشاورین ما در تدوین و بروزرسانی قوانین استاندارد شیرآلات ساختمانی نقش بسزایی داشتند. اجداد اینجانب همگی صنعتگر و و ریخته گر بودند و تولیدات آنها  سماور، هاونگ، قفل، یراق در، ظروف مسی و غیره بود و آنها با سختی زیاد ابزآلات و ماشین آلات و حتی بوته ریخته گری را نیز خودشان با استفاده از گدازه های آتشفشان سهند در آذربایجان  و قطعات اسقاطی قطارها و غیره  می ساختند. ما با بررسی وضعیت ابزارآلات و ماشین آلات مورد استفاده در ایران  در سال 1372 دریافتیم که کاستی های زیادی وجود دارد و بر آن شدیم تا با ورود به عرضه واردات و صادرات به کمک تولیدکنندگان عزیز کشورمان بپردازیم و حال مفتخریم که توانسته ایم تا بخشی از نیازها را با کیفیت بالا و قیمت نازل در اختیار تولیدکنندگان و صنعت¬گران قرار دهیم و حتی در برخی موارد با نرخ های مناسب دست سودجویان را کوتاه کنیم. سابقه درخشان  حضور 23 ساله ما در امر واردادت و صادرات  گواه خدمات ارزنده ما می باشد . 

در صورت تمایل به همکاری با ما همین حالا با بازرگانی آلیش ور در ارتباط باشید

درباره ما

این بازرگانی در سال 1372 با هدف تامین نیازهای تولیدکنندگان عزیز کشورمان تاسیس گردیده و مفتخر است با سابقه درخشان همواره کالاهای مرغوب از برترین برندهای دنیا مانند ماشین آلات، مواد و ابزارآلات ریخته گری از شرکت های مورگان و فوسیکو و تجهیزات ایمنی از شرکت های هابرکرن در اتریش، AWG در آلمان و انگست در انگلستان را وارد نموده ایم و با نازل ترین قیمت در اختیار شما تولیدکنندگان عزیز قرار داده ایم، همچنین لازم به توضیح است که تمامی تولیدات این کارخانه-ها دارای کامل ترین استانداردهای بین المللی هستند. مهندسین و مشاورین مجرب این بازرگانی همواره در تلاش هستند تا جدیدترین تولیدات با  تکنولوژی روز را تامین و در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند. 

نمایندگان انحصاری به دلیل عدم وجود رقابت سالم در اغلب موارد در جهت منافع خود قدم برداشته و به سود مصرف کنندگان عمل ننموده اند، لذا این بازرگانی به خاطر منافع مصرف کنندگان عزیز هیچگاه به دنبال اخذ نمایندگی از شرکت های مختلف نبوده است و رقابت سالم بین کلیه واردکنندگان را به نفع شما مصرف کنندگان عزیز می داند.

در جهت تامین نیاز های شما مصرف کنندگان عزیز در قسمت شرکت های مشتکل المنافع آدرس و مشخصات تولیدکنندگان و تامین کنندگان دست اول مواد اولیه صنایع مانند شمش روی و غیره را به شما معرفی می نماید.
این بازرگانی آماده است تا کلیه نیاز های شما را از قبیل ماشین آلات نو و مستعمل و هر گونه کالای مجاز دیگری را با نازل ترین قیمت وارد و در اختیار شما قرار دهد و همچنین آماده صادرات محصولات با کیفیت شما می باشد.
با مطالعه و بررسی بیشتر مطالب این سایت بهتر با ما و خدمات ما آشنا خواهید شد.


برخی از برندهای وارداتی ما

برندهای برتر دنیا را از ما بخواهید